Latvian PolishPLDANISHNorweskiFRSpanishEnglish (UK)

UBC MEDIA&COMMUNICATION INSTITUTE

Top text module

Specializes in a variety of professional services from public relations, international communications, media relations, political marketing, crisis management, media kits, advertisement, press coverage as well as teaching and trainings.

 

UBC ENTERTAINMENT & MANAGEMENT GROUP

Top text module

The international entertainment and management services company with a variety products/services from film production, motion pictures, photography, television specials and what is more - artists and professionals management

 

 

UBC SCIENCE&RESEARCH CENTRE

Top text module

A professional science and research institute offers a wide range of research; academic and business, helps to build the strategy in the company. Help to improve the data analysis and statistics for the futher improvement of the companies.

 

NEWS AND MEDIA

NEW YEAR - NOWY ROK

PROJEKT "SUKCES JEST KOBIETĄ" - "SUCCESS IS A WOMAN" PROJECT

 
Marzanna Borowik jest przedstawicielem amerykańskiej firmy LifeWave, której technologia łączy w sobie zalety medycyny chińskiej oraz najnowsze odkrycia w dziedzinie nanotechnologii.  Swoje doświadczenia zdobywała na stanowisku dyrektora handlowego oraz zarządzającego, odpowiadając m.in. za wdrażanie bankowości elektronicznej, przy współpracy z około piętnastoma bankami w kraju. Były członek Business Centre Club w Polsce. Certyfikowana uczestniczka „Wychowania w Wartościach Ludzkich” europejskiego instytutu ESSE W Kopenhadze. W 2014, przy współpracy z London Diamond Club rozpoczęła działalność Lady’s Diamond Club - propagując praktyczny sposób podnoszenia jakości życia. Klub, ma na celu zrzeszać kreatywne oraz przedsiębiorcze kobiety z całej Polski. 
 
Co zainspirowało ciebie do poszerzenia zainteresowań o diamenty?
W 2014 roku, rozpoczęłam pracę w międzynarodowej firmie LifeWave, która łączy w sobie zalety medycyny chińskiej oraz najnowsze odkrycia w dziedzinie nanotechnologii.  Produkty te, w naturalny sposób stymulują organizm do samo-regeneracji poprzez produkcję ważnych dla zdrowia substancji. W tym samym czasie, przy współpracy z London Diamond Club – rozpoczęłam działalność Lady’s Diamond Club.
 
Skąd inicjatywa założenia Lady’s Diamond Club?
Nigdy wcześniej nie myślałam o tym, aby przyzwolić sobie na otrzymanie od mężczyzny brylantu lub inwestować, chociażby w rynek diamentów. Przekonałam się, że warto zmienić nastawienie. Podróże do Indii, które odbyłam oraz samorealizacja, zainspirowało mnie do stworzenia kobiecego klubu Lady’s Diamond Club. Diamenty to cudowne naturalne kamienie, posiadające silne wibracje. Klub, ma za zadanie propagować praktyczny sposób podnoszenia jakości życia oraz ludzkiego potencjału.
 
Jaka jest idea Lady’s Diamond Club?
Wśród kobiet, spotykamy się z metaforycznym „nieoszlifowanym diamentem”. Ideą klubu jest kształtowanie własnej osoby, odkrycia nieograniczonych możliwości własnego potencjału oraz poznania piękna, które tkwi w każdej z kobiet.  Przez spotkania z uczestniczkami klubu, mam na celu zrzeszać kobiety przedsiębiorcze, które chciałyby rozwijać się duchowo i biznesowo. W tym samym czasie, robiąc rzeczy nietuzinkowe.
 
Jakie jest przesłanie do kobiet Lady’s Diamond Club?
Jako propagator szerzenia idei wychowania poprzez wartości ludzkie takie jak: miłość, prawda, prawość, niesprawiedliwe traktowanie i tolerancja, doszłam do wniosku, że należy bardziej skutecznie wprowadzać je w nasze życie. Dotyczy to zarówno życia osobistego, jak i zawodowego. Lady’s Diamond Club skupia wokół siebie kobiety, by pomagać i szerzyć wyższą świadomość oraz cieszyć się życiem tu i teraz. Co najważniejsze, przestać kierować się schematami, spędzając każdy dzień tak samo. 
 
Z czego jesteś najbardziej zadowolona podczas spotkań Lady’s Diamond Club?
W kobietach jest siła. Gdy wspieramy się wzajemnie, możemy liczyć na siebie, co pomaga w tworzeniu atrakcyjnych projektów. Już na pierwszym spotkaniu, miałam okazję poznać niesamowite kobiety, które wyszły ze spotkania wręcz – zdumione, że takie projekty istnieją u nas, w Trójmieście.
 
Jakie są plany Lady’s Diamond Club w przyszłości?
Ciągłe doskonalenie kreatywnych jednostek. My, kobiety jesteśmy intuicyjne, nie widzimy wszystkich aspektów życia tylko w systemie zero-jedynkowym. Jesteśmy otwarte na zmiany oraz bardziej skłonne do kompromisów. Z powodzeniem możemy wprowadzać nowe idee, oparte na naszych sercach i doświadczeniach, zarażając tym innych. Planuję nawiązać współpracę z innymi kobiecymi organizacjami w Polsce i aktywnie włączyć się w budowanie nowego, szczęśliwego społeczeństwa, które jest świadome, że każda zmiana zaczyna się od nas samych. 
 
Czego życzysz innym kobietom?
 „Jeśli to, co robisz nie odbywa się z korzyścią dla świata, to i nie ma w tym korzyści dla Ciebie.” – jest to zasada, którą kierujemy się w Lady’s Diamond Club i tego serdecznie życzę wszystkim kobietom.
 
Joanna Bojarska-Buchcic jest head-hunterem działającym w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych. Rekrutuje na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla zarządzania w organizacjach. Akredytowany konsultant międzynarodowego narzędzia psychometrycznego FACET5. Od 2010 roku właściciel  firmy HR SOLUTIONS. Na co dzień, współpracuje z różnymi partnerami, m. in: Goldenline, Green Park Consultants oraz Lucas Group, czy  Invest In Pomerania -  z krajów europejskich oraz Stanów Zjednoczonych.
 
Co zainspirowało ciebie do zajmowania się dziedziną Human Resources, która jeszcze kilka lat temu, nie była tak popularna w Polsce?
Dziedzina Human Resources jest znana, ale pojawiła się dopiero w latach 90 w Polsce. Dopiero wtedy, gdy zachodnie koncerny wkraczały na rynek polski i w tym samym czasie, dało się odczuć, że pojawia się dość interesująca branża w naszym kraju. Zostałam zainspirowana przez pracę w agencji rekrutacyjnej, zajmującej się pozyskiwaniem wykwalifikowanych pracowników biurowych. W tych latach, nie było to łatwym zadaniem, by znaleźć pracownika z biegłym językiem angielskim. Po pewnym czasie, sama stałam się częścią tej branży, co sprawiało mi wiele satysfakcji. Od bycia studentką po dzień dzisiejszy, reprezentuję branżę Human Resources.
 
Skąd inicjatywa założenia HR SOLUTIONS?
Ze względu na poznanie dziedziny Human Resources już na studiach magisterskich, następnie MBA (czyt. Master of Business Administration) zdałam sobie sprawę, że lubię pracować dla różnych firm, spełniając się zawodowo. Human Resources jest obszarem zarządzania w organizacji, który jest mi szczególnie bliski z uwagi na pracę z ludźmi i dla ludzi. W dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, mogłam nabyć wieloletnie doświadczenie, które podsumowałam, zakładając HR SOLUTIONS.
 
Jaka jest idea HR SOLUTIONS?
Specjalizujemy się w Executive Search i Direct Search w Polsce, Europie oraz Stanach Zjednoczonych, gdzie w ubiegłym roku uruchomiliśmy spółkę. Pracujemy dla dużych firm polskich, które są notowane na giełdzie warszawskiej oraz posiadają liczne oddziały w innych krajach europejskich, a także dla międzynarodowych korporacji. Naszą współpracę z Klientami opieramy na wzajemnym zaufaniu, budowaniu relacji partnerskiej oraz profesjonalizmie z naszej strony na każdym etapie trwania projektu rekrutacyjnego. Ponadto budujemy sieć naszych Partnerów w obszarze rekrutacji w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Współpracujemy z Klientami reprezentującymi branże takie jak: budowlana, inżynieria, nowoczesne technologie, tax, FMCG.
 
Jakie jest przesłanie do klientów HR SOLUTIONS?
Przesłanie do klientów HR SOLUTIONS to między innymi dbanie o rozwój zawodowy specjalistów w swoich firmach czy potężnych koncernach, a przypadku nowych wakatów przeprowadzenie efektywnej i skutecznej rekrutacji oszczędzającej czas i pieniądze. Warto powierzyć, zwłaszcza trudne procesy rekrutacyjne, wyspecjalizowanym firmom rekrutacyjnym opierających współpracę z Klientem na profesjonalizmie oraz relacji partnerskiej, doradczej. Warto zatrudnić osobę rekomendowaną przez Agencję, gdyż takie osoby spełniają oczekiwania przyszłego pracodawcy, a poza tym są odpowiednio dopasowane do kultury organizacji.
 
Z czego jesteś najbardziej zadowolona podczas pracy w dziedzinie Human Resources?
Najbardziej jestem zadowolona z faktu, że każdy dzień w mojej pracy jest wyzwaniem. Uwielbiam wyzwania, tak samo jak tworzyć więzi międzyludzkie. W dziedzinie Human Resources spełniam się zawodowo oraz czuję się zmotywowana każdym dniem.
 
Jakie są plany HR SOULTIONS w przyszłości?
Jednym z planów, jak i celów to zrealizowania jest stworzenie oddziału HR SOLUTIONS USA w Stanach Zjednoczonych. Obecnie w USA jest zarejestrowana spółka, którą w najbliższej przyszłości planuję rozwijać.
 
Czego życzysz kobietom oraz mężczyznom, którzy chcą otwierać własne działalności gospodarcze?

Życzę innym by się nie poddawać w swoich zamierzeniach i planach. Nie warto zrażać się do pesymistycznych komentarzy przyjaciół czy bliskich. Kiedy kochamy to, co robimy, jesteśmy zdeterminowani, nie ma szansy by nam się nie udało.

Angelica Pegani pełni funkcję dyrektora zarządzającego oddziałem UBC Public Relations and Communications w firmie UBC Entertainment and Management Group. Absolwentka kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, w specjalizacji dziennikarstwo radiowo- telewizyjne Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2009 roku, dziennikarka specjalizująca się w dziennikarstwie prasowym, radiowym oraz telewizyjnym, public relations, reklamie oraz komunikacji międzynarodowej. Autorka ponad 100 publikacji. Specjalista ds. public relations oraz certyfikowany specjalista ds. marketingu i reklamy. Od niecałych dwóch lat, pełni funkcję przewodniczącej, sekretarza generalnego oraz członka fundacji Excellence World Foundation, skupiającej się na wsparciu dzieci z domów dziecka północnej części Polski oraz poprawę statusu kobiet na świecie. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz członek międzynarodowej organizacji PADMA, która wspiera kobiety sukcesu.
 
Co zainspirowało ciebie do zajmowania się dziedziną Public Relations?
Od 2009 roku zajmuję się dziennikarstwem prasowym, radiowym oraz telewizyjnym zdobywając doświadczenie pracy w Polsce oraz w Danii, Szwecji czy Belgii. Dziedziny takie jak public relations, reklama i marketing pojawiły się nieco później, na studiach magisterskich. Przez liczne badania, analizy i doświadczenia osób pracujących w tej branży, stwierdziłam, że warto zająć się dziedziną public relations, bardziej znaną w Stanach Zjednoczonych niż w Polsce. Warto zadbać o "PR" - swój własny czy firmy, który pełni w dzisiejszych czasach ogromną rolę. Uświadomienie tego faktu jest pierwszym krokiem do kształtowania profesjonalnego wizerunku przedsiębiorcy, celebryty czy polityka.
 
Skąd inicjatywa utworzenia oddziału UBC Public Relations and Communications?
Public relations, reklama, dziennikarstwo prasowe, radiowe oraz telewizyjne i dziedzina marketingu to branże, w których zostałam wykształcona. Ze względu na doświadczenie w wyżej wymienionych dziedzinach, które zdobywałam od 2009 roku, postanowiłam utworzyć oddział UBC PR and Communications - platformę profesjonalnych usług medialnych dla indywidualnych klientów oraz międzynarodowych firm.
 
Jaka jest idea UBC Entertainment Group?
Ideą UBC Entertainment Group jest propagowanie profesjonalnych usług public relations i komunikacji międzynarodowej, zrzeszanie ludzi sukcesu, tj. dyrektorów, menadżerów, przedsiębiorców z całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Przez motywowanie, zachęcanie i współpracę nad projektami, UBC Entertainment Group chce funkcjonować jako międzynarodowa firma, wspierana przez licznych partnerów biznesowych.
 
Jakie jest przesłanie do klientów UBC Entertainment Group?
Po pierwsze, tworzyć możliwości do rozwoju (ang. "We create opportunities for your development, so We Want You To Progress"). Po drugie, oferować nowe standardy, które sprawią, że klienci UBC Entertainment Group będą wracać do naszych usług (ang. "We bring the new standards in our company, so We Want You To Do More Everyday"). Po trzecie, wyjątkowy styl pracy, jako cały zespół sprawia, że razem pracujemy (ang. "We have a special way of working as a team, so We Want You To Know That We Work Together").
 
Z czego jesteś najbardziej zadowolona podczas pracy w UBC Entertainment Group?
Podczas pracy w UBC Entertainment Group jestem najbardziej zadowolona z profesjonalizmu, który jest jedną z najważniejszych cech tej firmy. Pasja, komunikacja, cel, przekonanie, przekonanie to inne cechy bardzo mi bliskie dlatego w stu procentach utożsamiam się z międzynarodową firmą UBC Entertainment Group.
 
Jakie są twoje plany i UBC Entertainment Group w przyszłości?
Jestem obecnie bardzo szczęśliwą osobą ponieważ mogę spełniać się zawodowo. Moje plany na ten rok to między innymi efektywna praca w oddziale UBC PR and Communications. Ponadto, organizowanie wywiadów z ludźmi sukcesu z różnych branż, od polityki przez media, a na specjalistach z działu IT (ang. information technology) kończąc. Plany na najbliższy rok UBC Entertainment Group to praca nad pozyskiwaniem indywidualnych klientów oraz dużych korporacji z Grecji, Francji, Hiszpanii, Norwegii i Szwecji. Ponadto poszerzenie oferty oddziału  UBC PR and Communications o pełen zakres usług public relations, reklamy oraz marketingu. Kolejno, promocja profesjonalnych usług UBC Health and Fitness Center przez multimedia oraz cykliczne spotkania na treningach personalnych.
 
Czego życzysz innym kobietom oraz mężczyznom, którzy chcą odnieść sukces zawodowy?
"Jeśli chcemy w swoim życiu osiągnąć sukces, to potrzebujemy popracować nad sobą i siebie zmienić - swój sposób myślenia, postawę, nastawienie, nawyki i zachowanie." Człowiek z natury skromny, za wszelką cenę będzie wypierał się swoich sukcesów lub pomniejszał ich wartość, nawiązując do życia zawodowego. Z takim nastawieniem nie zajdzie się daleko. Warto zastanowić się co chcemy w życiu osiągnąć, pomyśleć co nas uskrzydla i znaleźć motywację do działania. 
 

NEW YEAR - NOWY ROK

PROJEKT "SUKCES MĘŻCZYZNY" - "SUCCESS IS A MAN" PROJECT

Gordon Blackler a photographer with more than 15 years of experience, based in Gdynia/Sopot/Gdańsk in Poland.  He specializes in lifestyle and business portraits as well as creating professional model portfolios. Gordon also has experience in fashion photography and his personal projects range from conceptual to street photography. Born in England, he currently lives in Trójmiasto. Blackler believes that “Everyone has a story to tell.” His personal expression of telling original stories is through the creation of beautiful imagery.
 
What has inspired you to focus on photography?
I lived in Scotland when I was in my 20’s and for about six years I played bass guitar professionally in a rock band. During every concert we stopped the show and I took a photo of the crowd to put on our website. It was a great way to engage with fans and attract more visitors to the website. It was during the long journeys and hours of waiting around that I began to play with the camera and experiment with photography. I had one of the first affordable digital cameras and it had very little memory. At that time I did not have a laptop, so I had to be very selective with the images that I kept because I had to wait until I got home to download them. I suppose this is what helped train my eye for telling stories.
 
Why did you choose to start working in the field of photography?
After I left the band I started working as a graphic designer and web designer at a friend’s media company but my passion for photography continued to grow. I remember lunch time walks talking pictures of old bridges, butterflies, interesting people in the street - anything that caught my eye. I was fascinated by shapes, patterns, shadows and lines but also how people interact and how they move. I never at that time imagined I would make a career from photography.
 
Where did the idea of photography come from?
When I moved to Trójmiasto about eight years ago I continued working with most of my UK clients but I started to get requests from friends and family to take photos for them. People started telling me that my work was great and that I should charge for it. People say that to be polite of course but I thought I would give it a try.  Through word of mouth I started to get more and more work. I don’t remember a single moment when I decided to make photography my focus, but although I still take on web and design clients in the UK and Poland, most of my work is now photography. I’m very pleased about that!
 
What is the message to clients that would like to come for a photo session?
I am here for you. I am listening. In an ideal world, how would you like people to perceive you through the photos? Great, now it’s my job to make that happen so relax and let is have fun on the shoot.
 
What makes you feel motivated and energized while working in photography?
I am an observer, a dreamer and a creator. For me, the journey is often more exciting than the destination. In fact, let is say that the journey is the destination. Very often when I start a shoot, I have already visualized it in my mind, playing with ideas, exploring possibilities. My motivation and energy during a shoot come from two places: the excitement of being able to bring into reality the ideas that I have already thought about and also the unplanned ideas that spring up spontaneously while interacting with the client during the shoot.
 
What are the future plans of your photography work?
My plans for the future are in three areas:
- We live in times of instant everything and now thanks to affordable cameras and services like Instagram, everybody thinks they are a photographer. But I think there is so much more to creating an image than raising the camera and pressing the button. My desire is to inspire people with beautiful imagery, and to educate them on why it is important to not let this art form be diluted by the uncaring and unappreciative members of society. This education also extends to helping companies realize the importance of high quality images in all areas of their online and offline presence.
- To work on bigger and higher profile projects that will allow me to really fly with my ideas in new ways.
- To never stop learning, exploring and finding new ways to make a difference.
 
What do you wish to other men in business that would like to start their professional careers?
Everyone has talents and abilities. They have things that seem natural and there are activities they would do even if they were not paid. I do not think that is a coincidence or that those talents are given to us to play cruel mind tricks. I read a quote once:  “When opportunity knocked at the door, work answered.” The problem is that many people are just not prepared to do the work to make things happen, especially if it is something different from what most other people are doing. Fear of failure is a big stumbling block and they have doubts, so they stop or don’t even start. I think first you need passion for something and then determination - to never quit until you achieve your goals. If we do what most people do, we will have what most people have, right? Another quote I like: Many people die with their music still in them. Why is this so? Too often it is because they are always getting ready to live. Before they know it, time runs out (Oliver Wendell Holmes, Sr.) We should refuse to be that person.
 
Grzegorz Gosk, jest przedsiębiorcą oraz jednym czołowych trójmiejskich Partnerów Ergo Pro- międzynarodowej sieci dystrybucyjnej należącej do potentata branży ubezpieczeniowej, Grupy Ergo, z siedzibą w Niemczech. Oferta Ergo Pro w Polsce zawiera programy ubezpieczeniowo – oszczędnościowe oraz unikalne produkty ochronne. Produktem flagowym jest Eventus DUO, pierwszy w Polsce program, który łączy gwarancję świadczeń emerytalnych z inwestycją w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Ergo Pro to wyłączny dystrybutor tego produktu w Polsce. Zawodowo, praktyk z krwi i kości o wielu twarzach biznesowych. Założyciel firmy Kancelaria G. Gosk & Partnerzy. Prywatnie triathlonista, człowiek od urodzenia związany ze sportem. Zakochany w salsie oraz w Trójmieście. 
 
Co zainspirowało ciebie do skupienia swoich zainteresowań na pracy w Ergo Pro?
Swoją pierwszą prawdziwą pracę rozpocząłem na Stoczni Remontowej w Gdańsku. Pracowałem fizycznie po 12-14 godzin, częściowo na pokładzie oraz w maszynie. Każdego dnia było bardzo dużo pracy, aż czasem zostałem wysyłany ze współpracownikami na rejsy do Namibii czy Las Palmas. Praca fizyczna na statku nauczyła mnie pracowitości, szacunku do pieniądza oraz dała motywację do dalszego działania. Od czasu, gdy zakończyłem ostatni kontrakt na statku, zdałem sobie sprawę gdzie nie chcę wrócić. Później przez wiele lat pracowałem w klubie fitness u Dariusza Michalczewskiego, a jakiś czas potem skorzystałem z zaproszenia i pojechałem na pierwszą w swoim życiu konferencję Ergo Pro. Jako młody wówczas chłopak, byłem zafascynowany ogromnym światem międzynarodowego biznesu. Teraz, po dziesięciu latach pracy dla Ergo, nadal uczestniczę, ale również prowadzę liczne konferencje informacyjne. Jestem również inicjatorem warsztatów dla młodych przedsiębiorców w Trójmieście, m. in w Olivia Business Center oraz w Pomorskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. 
 
Z czego jesteś najbardziej zadowolony podczas pracy w Ergo Pro?
Przede wszystkim poznałem ogromną ilość ludzi. W każdym biznesie ludzie są podstawą, ale Ergo Pro uczy jak efektywnie nimi zarządzać, jak dobrze z nimi współpracować, jak osiągać sukcesy szanując indywidualne cechy twoich ludzi. To wielka szkoła zarządzania, z której Ergo słynie w całej Europie. Aktualnie mam bardzo rozbudowaną bazę klientów, z czego jestem naprawdę dumny. Przez ostatnie 2-3 lata wszedłem na wyższy szczebel kariery, mam wielu wspaniałych współpracowników, których każdego dnia motywuję do pracy. Co również niezwykle ważne - oni także dostarczają mi wiele świeżej motywacji. W ten sposób, wspólnie osiągamy sukcesy. Zauważyłem, że jakość biznesu wiąże się bezpośrednio z pracą, jaką manager wykonuje ze swoimi ludźmi. Osobiście bardzo dużo czasu poświęcam na pomaganiu im w organizowaniu pracy, szkolę, podpowiadam rozwiązania, które wyniosłem z mojego doświadczenia. Więcej uwagi poświęcam młodym współpracownikom, ponieważ zależy mi, żeby szybko zyskali samodzielność i jakość. Widząc moje zaangażowanie, sami także chętnie uczą się i pracują. Co więcej, jestem niemal pewny, że w przyszłości oni także będą pomagali tym, którzy przyjdą do nas do pracy. Pracuję dużo, to prawda. Ale widzę też rezultaty moich wysiłków i nagrody, jakie za tym idą. Są to między innymi liczne zaproszenia na konferencje, szkolenia oraz wydarzenia firmowe.
 
Skąd inicjatywa założenia Kancelaria G. Gosk & Partnerzy?
Oczywiście chęć bycia niezależnym. Gdy pracujesz na własny rachunek masz większe poczucie odpowiedzialności i satysfakcji. Z czasem, samemu możesz zatrudnić innych pracowników, by Tobie pomagali w biznesie. Kontakty, które zdobyłem podczas pracy na siłowni (Dariusza Michalczewskiego, przyp. red.) pozostały po dziś dzień. Przeszedłem swoją karierę od tzw. pucybuta do przedsiębiorcy, otwierającego swoje biuro i kolejne jego oddziały. Wszystkie wyżej wymienione doświadczenia pozwoliły mi rozwijać siebie samego, jako człowieka oraz moją własną przedsiębiorczość, czyli Kancelarię G. Gosk & Partnerzy.
 
Jaka jest idea firmy Kancelaria G. Gosk & Partnerzy?
Początki założenia własnej działalności to stos dokumentów, ale warto być zdeterminowanym. Ciężko pracowałem przez kilkanaście lat, dlatego staram się motywować innych do pracy. Moja baza klientów to ponad pięćdziesiąt tysięcy klientów w całej Polsce. Nie wierzę w cwaniactwo, kombinowanie lub tzw. „przekręty”. Należy podchodzić do swojej osoby oraz swojej pracy uczciwie. Tylko w ten sposób można osiągnąć długotrwały sukces w życiu osobistym i zawodowym. 
 
Jakie jest przesłanie do klientów Kancelarii G. Gosk & Partnerzy?
Idea Kancelarii G. Gosk & Partnerzy to przede wszystkim autentyczność. Ilość klientów, których obecnie posiadam to nic innego jak uczciwość w relacjach biznesowych. Kolejne cechy jak sumienność i odpowiedzialność za własną pracę są również bardzo istotne. Trzeba liczyć na siebie i wierzyć w osiąganie sukcesów. Prywatnie jestem triathlonistą, uwielbiam sport w każdej postaci. Biegam w maratonach, pływam (jestem trójmiejskim morsem) oraz jeżdżę na rowerze. Najbardziej jednak cieszę się z tego, że odświeżyłem swoją starą miłość do żeglarstwa, będąc członkiem Biznes Ligi Żeglarskiej przy Yacht Club Sopot.  Zacisnąłem znajomość i współpracę w Jakubem Krzyżakiem XTrainer.pl co w przyszłości zaowocuje utworzeniem Pomorskiego Instytutu Wizerunku Sportowo-Biznesowego.
 
Jakie są plany Kancelarii G. Gosk & Partnerzy?
Plany mojej kancelarii to pozyskiwanie nowych klientów przez nastawienie na skuteczność w pracy. Autentyczność, szczerość i uczciwa praca to klucz do sukcesu. Warto inwestować, w jakość swoich produktów i usług. Nie zrażać się porażkami. Pamiętam sam, gdy pracowałem fizycznie na Stoczni Remontowej w Gdańsku. Nikt się mnie nie pytał czy mi się ta praca podoba czy nie, trzeba było po prostu zarabiać pieniądze. W mojej własnej firmie chcę motywować innych do osiągania swoich celów zawodowych, dlatego pełna działalność Kancelarii G. Gosk & Partnerzy jest moim kolejnym celem biznesowym. Chcę dobrze pracować, nie łamać przepisów prawa czy reputację doradców finansowych. Mam ludzi, którym mogę zaufać i chcę zaufać. Skupiam wokół siebie specjalistów ds. kredytów i windykacji, doradców nieruchomości oraz prawników.
 
Czego życzysz mężczyznom w życiu osobistym i zawodowym?
Życzę wszystkim mężczyznom wiary w siebie i pewności w działaniu. Z kolei w biznesie – autentyczności. Bądźmy autentyczni. Jeżeli nie będziemy autentyczni to nie będziemy robili tego, co chcemy. Robię to, co lubię, dlatego jestem autentyczny. Jestem w tej firmie, w której chce być. Albo robię to, co chcę, sprawia mi satysfakcję i radość, albo w ogóle się za to nie zabieram. W życiu kieruję się główną zasadą: "Należy postępować tak, aby nie sprawiać nikomu krzywdy na moralności, pieniądzach i zdrowiu. Cała reszta jest dozwolona..."
 
Andrzej Kościelecki, jeden z czołowych działaczy kultury hip- hop na polskiej scenie. Pochodzi z Gdańska, gdzie studiował na Wydziale Turystyki i Rekreacji, w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Został wyróżniony przez rektora uczelni za wkład w promowanie szkoły wyższej. Ukończył studia w Wyższej Szkole Ekonomicznej "Almamer" w Warszawie. Za jego największy sukces uznaje pracę z dziećmi i młodzieżą. Komunikacja, dzielenie się swoją wiedzą, organizowanie warsztatów i zachęcanie do udziału w projektach międzynarodowych to jego priorytet. Pokazuje obszary kultury alternatywnej dla ludzi w takich dziedzinach jak: taniec, muzyka , sztuka.
 
Co zainspirowało Ciebie do skupienia swoich zainteresowań na dj’ingu ? 
Dj’ingiem zainteresowałem się przez chęć zmiany tego, co było w Polsce. Zanim nabyłem swoje pierwsze gramofony, byłem Bboy'em. Przez to, że spieszyłem się na imprezę, skręciłem sobie kostkę, zeskakując ze schodów. Niestety, musiałem zrobić przerwę w tańcu. Chciałem nadal być częścią tej kultury, integrować się ze środowiskiem tanecznym, jeździć na zawody. Nie mogłem jednak tańczyć przez dłuższy czas, wiec zadałem sobie pytanie w jaki sposób mogę nadal współtworzyć te scenę? Oglądając pierwszy materiał z Polskich zawodów na kasecie VHS przegrywanej od kolegi ( DVD i YouTube nie był wtedy tak popularny jak teraz) zauważyłem, że muzyka grana przez dj'a na imprezie, rożni się od tej, która jest obecna na wydarzeniach tanecznych np. w Niemczech, czy USA. Wtedy pojawiła się odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie, w jaki sposób mogę być blisko wśród ludzi mających tą samą pasję, co ja. I się zaczęło.
 
Skąd inicjatywa rozwoju w branży artystycznej? 
Kiedy jeszcze byłem aktywnym tancerzem, brałem udział w pokazach tanecznych i zawsze interesowałem się kwestią organizacyjną. Wyciągałem wnioski z danej imprezy, myślałem, co dodać, ująć by usprawnić wydarzenie artystyczne, by wszystkie strony (artysta, organizator, publika) były zadowolone. Gdzieś z tylu głowy miałem taką myśl: fajnie by było zrobić coś swojego, gdzie mógłbym wykorzystać swoje przemyślenia. Mając 19 lat zadebiutowałem z pierwszym wydarzeniem tanecznym (ang. event). Później wszystko się zaczęło. Moje zainteresowanie, by rozwijać tą branżę, zwiększało się z roku na rok. Każdy projekt, który tworzyłem lub koordynowałem był nietuzinkowy. Starałem się robić coś, co wyróżnia mój projekt. Nauczyło mnie na pewno kreatywności, otwartości, sumienności i negocjacji własnego projektu, przekonując partnera biznesowego, by mi zaufał. Bardzo mile wspominam współpracę z Ambasadą Stanów Zjednoczonych w Warszawie.
 
Jaka jest idea twojej działalności biznesowej? 
Moja idea, to kontynuowanie tego, co zacząłem dziesięć lat temu. Robienie tego co się lubi, wkładanie w to sto procent swojej inwencji twórczej. Należy jednak pamiętać by nie skupiać się tylko na jednym. Dobrze jest czerpać inspiracje z różnych dziedzin życia. Jakbym skupił się tylko na jednej rzeczy, to nie osiągnąłbym tego, co osiągnąłem. Nie nawiązałbym współpracy z ludźmi, z którymi miałem okazję współpracować. Należy też pamiętać o zdrowym rozsądku, skromności i pokorze. Nigdy się nie poddawać i wierzyć w sukces każdego projektu. 
 
Jakie jest przesłanie do klientów Twojej działalności zawodowej? 
Dać szanse ludziom, którzy tworzą z pasją, a nie pracują na tzw. odgrzewanym kotlecie. Nie bać się pytać. Kto pyta nie błądzi. Im więcej pytań zadasz, tym większy sukces współpracy. Nie bać się inwestować w nowatorskie pomysły i rozwiązania. Ludzie bardziej zauważą coś oryginalnego, niż coś powielane po raz setny, nie mające takiego odzewu jak nowatorski projekt. Skoro ktoś przed Tobą coś zrobił i na tym nie stracił, to czemu ty nie spróbujesz.
 
Z czego jesteś najbardziej zadowolony podczas pracy na scenie lub podczas wydarzeń tanecznych? 
Praca na scenie, a praca podczas wydarzeń artystycznych, to dwie różne rzeczy. Gdy występuję na scenie skupiam się na tym, co przygotowałem, patrzę co się dzieje na parkiecie, obserwuje interakcje tancerzy. Im większą energię daje mi publika czy tancerze, tym więcej ja daję od siebie. Gdy pracuję przy wydarzeniach artystycznych, wymaga to więcej czasu niż samo granie samych wydarzeń. Tworzenie, promocja, negocjacje, przetargi, na końcu samo wydarzenie, gdzie trzeba dopilnować wszystkiego, by odbyło się według planu. Poza tym, grając jakieś wydarzenie jest mi łatwiej zrozumieć organizatora, bo mam doświadczenie w tej branży. Te dwie kwestie bardzo mi pomagają. Jeśli chodzi o pracę na scenie to najbardziej zadowolony jestem z reakcji ludzi, organizatora, z szukania i przygotowania się do danego spotkania czy wydarzenia pod względem muzycznym. Natomiast najbardziej jestem zadowolony w pracy- z samego procesu tworzenia projektu:zaczynając od idei, opisu, przez rejestrację artystów (ang. booking), do planowania akcji promocyjnej i prezentacji tego projektu danemu klientowi. Zawsze najbardziej ciekawi mnie jego reakcja. 
 
Jakie są twoje plany prywatne oraz zawodowe w przyszłości?
Jeśli chodzi o plany prywatne, to w najbliższym czasie wylatuje do USA, na Florydę, a stamtąd na Wyspy Bahama. Ponadto- Miami, Fort Lauderdale, West Palm- to miejsca, gdzie chciałbym zamieszkać na stale. Co do planów zawodowych, to planuje kupić nowy sprzęt , nagrać solowy projekt, który odzwierciedli moje zamiłowania muzyczne. Chciałbym współpracować z każdym artystą, Ważne jest, by każdy, kto chciałby ze mną współpracować, był tego pewien na sto procent i nie bał się pytać.
 
Czego życzysz innym mężczyznom w biznesie? 
Mężczyznom w biznesie życzę kreatywności, przebiegłości, wytrwałości. By nigdy się nie poddawać, iść do celu. Cieszyć się każdą chwilą w życiu, bo życie jest tylko jedno! Nigdy nie mówcie nigdy.

ATTRACTIONS IN EU - ATRAKCJE W UNII EUROPEJSKIEJ

GDYNIA, POLAND

Cykliczne spotkania diamentowych kobiet w Trójmieście
Advertorial 07.03.2015 14:00
Warsztaty kobiecego stylu, cykliczne spotkania czy panele dyskusyjne? A może chęć prezentowania własnej marki lub rozmowa ze specjalistami z Londynu? Możesz nawet wyjechać na darmowy weekend do Londynu. Bogatą ofertę, z ponad dziesięcioma propozycjami spędzania wolnego wieczoru, weekendu oraz wakacji oferuje swoim klientom marka Lady’s Diamond Club. 
 
To życzenie ambitnych, przedsiębiorczych oraz kreatywnych kobiet z Trójmiasta. Kobiet, które lubią siebie, lubią to, co robią i jak siebie reprezentują na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Za pośrednictwem klubu diamentowego Lady’s Diamond Club, otrzymują one bogatą ofertę wykładów, warsztatów, rozmów ze specjalistami, wyjazdów do Londynu, przy współpracy z London Diamond Club. Klub, to także miejsce dla kobiet otwartych na najnowsze odkrycia w świecie technologii oraz wspólnie spędzony czas, skierowany na komunikację bezpośrednią. Panele dyskusyjne czy prezentacje wizerunku przedsiębiorczych kobiet z Trójmiasta to nie jedyne atrakcje, które oferuje klub diamentowy. Zgodnie z inicjatywą klubu, współpraca odbywa się z innymi organizacjami z Polski oraz Londynu. 
 
Kilka proponowanych tematów cyklicznych spotkań Lady’s Diamond Club:
• Wykłady i porady z zakresu farmakognozji, etnobotaniki, ziołolecznictwa, entofarmakologii. Specjaliści z wyżej wymienionej dziedziny specjalnie na zamówienie, sporządzą konkretne receptury. 
• Sposoby dbania o odporność oraz specjalistyczna wiedza z zakresu szczepień spowoduje, że kobiety staną się bardziej świadome i skłonne do inwestowania we własne zdrowie.
• Nowa szkoła dla dzieci, która opiera się na „Wychowaniu w Wartościach Ludzkich”, która sprawi polepszenie charakteru oraz uwrażliwienie dzieci na otaczające piękno. Na spotkaniach Lady’s Diamond Club, kobiety mogą poznać tajniki nowej szkoły oraz zdobyć informacje jak wprowadzić program do polskich szkół.
• Tajniki ekonomii przyszłości oraz ekonomia zrównoważonego dobrobytu, będzie holistycznym podejściem do ekonomii oraz wartości w biznesie. Kobiety, dowiedzą się, jak prowadzić etyczny biznes.
• Każda z uczestniczek cyklicznych spotkań klubu diamentowego, będzie mogła dowiedzieć się więcej, na temat szlachetnych kamieni, ich energii, silnych wibracji oraz inwestycji w rynek diamentów.
 
Lady’s Diamond Club to klub stworzony z myślą o kobietach ambitnych, przedsiębiorczych oraz kreatywnych, które szukają posiadają równowagę w życiu osobistym oraz biznesowym. Klub skierowany jest również do tych kobiet, które szukają harmonii, własnej ścieżki kariery czy budowania profesjonalnego wizerunku. Zgodnie z mottem klubu diamentowego, kierujemy propozycję współpracy do kobiet otwartych na inicjatywę w Trójmieście: „Tak jak brylantowy szlif odkrywa piękno diamentu, tak i my powinnyśmy wydobyć prawdziwe wartości z naszych serc. Moc brylantu uwrażliwia nasze wnętrza, nie chodzi tylko o fizyczne posiadanie, wystarczy energia i piękno tego minerału do poruszenia w nas chęci do zmiany.”
 
Jak pracujemy w Lady’s Diamond Club?
• Tworzymy atmosferę,
• Kreujemy klimat otwartości,
• Organizator jest rzeźbiarzem wydarzenia,
• Praktykujemy i dajemy zadania (zabawa) 
 
Ponadto w programie:
• Prelegenci i tematy warsztatowe pokrewne idei Lady’s Diamond Club.
• Przybliżanie idei rekomendacji udziałów klasy C, która jest elementem crowdfundingu. 
• Możliwość wypowiadania się każdej z uczestniczek klubu.
• Cykl spotkań – co dwa tygodnie, warsztaty – raz na dwa miesiące.
• Współpraca z innym klubami i organizacjami w Trójmieście.
 
Spotkanie Lady's Diamond Club już 12 marca 2015 roku o godz. 18:00-20:00 w Coco Cafe Club & Restaurant przy ul. Waszyngtona 21, 81-342 Gdynia. Wstęp: 30zł. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc bardzo prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 11.03.2015 telefonicznie +48 662 305 552 lub mailowo Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. . Do zobaczenia!

 

Perfekcyjny pracownik to zasługa branży Human Resources
Advertorial 27.03.2015 09:00
Uzyskanie informacji o strukturze firmy klienta, kultury organizacyjnej, misji i celów biznesowych, identyfikacja problemów czy ustalenie zakresu profesjonalnych działań i okresu czasu, w którym projekt powinien być wykonany to pierwsze kroki do rozpoczęcia współpracy z klientem, oferowanych przez firmę HR SOULUTIONS z Gdyni.
 
Dlaczego warto współpracować z HR SOLUTIONS? Po pierwsze, firma ta, świadczy profesjonalne usługi w zakresie doboru personelu oraz zarządzania zasobami ludzkimi, tworząc swoje działania w oparciu o sprawdzoną wiedzę, innowacyjne metody współpracy i co najważniejsze, doświadczenie około piętnastu lat pracy w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Międzynarodowa organizacja czy firma europejska, to tylko niektóre obszary, w których doświadczenie ekspertów z HR SOLUTIONS jest wciąż wykorzystywane. Doświadczenie w działaniach Executive Search (rekrutacja menadżerów wyższego i średniego szczebla) oraz Direct Search (rekrutacja bezpośrednia) na rynku polskim oraz europejskim posiadają specjaliści z HR SOLUTIONS. Ponadto rekomendacje innych klientów z różnych branż z całej Europy.
 
Narzędzia HR SOLUTIONS we współpracy z partnerami:
• HPI – Human Performance Improvement (HPI) – autorskie narzędzie do przeprowadzenia audytu organizacji w oparciu o 6 badanych obszarów
• TES – Test Efektywności Sprzedażowej – narzędzie dedykowane podniesieniu efektywności działów sprzedażowych
• FACET 5 – badanie osobowości zawodowej, TeamScape, TeamScape360, BackDrope – narzędzie dedykowane obszarom rekrutacji, budowania zespołów, rozwiązywania problemów w zespołach, identyfikowania kompetencji zespołu
• Ewaluacja szkoleń – autorskie narzędzie z platformą informatyczną (oparte o metodę Kirkpatricka)
• Narzędzia coachingowe (akredytacja ICC)
• Sales Manago – system informatyczny ułatwiający monitorowanie osób odwiedzających naszą firmową stronę internetową
 
HR SOLUTIONS to dbałość o szczegóły oraz pełen profesjonalizm w opracowaniu każdego projektu. Jak mówi sama inicjatorka projektu Joanna Boajrska, Buchcic: „Naszą pracę opieramy na obustronnym zaufaniu i budowaniu długofalowych relacji biznesowych z naszymi klientami, wspierając ich działania w procesach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, w szczególności w pozyskaniu właściwego personelu.”
 
Dlaczego warto współpracować z HR SOLUTIONS?
• Posiadamy wiedzę ekspercką w danej dziedzinie, a także jesteśmy akredytowanymi konsultantami narzędzia psychometrycznego FACET5
• Dysponujemy sprawdzonymi, autorskimi narzędziami mającymi zastosowanie w obszarze HR
• Bardzo dobrze znamy branże: finanse i bankowość, inżynieria, produkcja, budownictwo, FMCG, a także rynki lokalne w Polsce oraz rynki europejskie i azjatyckie
• Posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów biznesowych z potencjalnymi kandydatami w Polsce, Europie, Azji oraz Stanach Zjednoczonych Ameryki
 
Ponadto w ofercie:
• HR Executive Search – pozyskiwanie osób na wysokie stanowiska w organizacji
• HR Recruitment – realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie
• HR Support – wsparcie średnich i mniejszych przedsiębiorstw w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
 
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze specjalistami z firmy HR SOLUTIONS – umów się na spotkanie już 23 marca 2015 roku  w godz. 9:00-17:00 telefonicznie: +48 501 732 916 lub mailowo Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. . Konsultacje odbywają się w siedzibie firmy HR SOLUTIONS przy ul. Sportowej 8/3 w Gdyni. Zapraszamy do współpracy!
 
Creativity as the key to successful photography
Advertorial 08.04.2015 14:00
“You need to try a little bit harder than the next guy. The good photographers wait an extra 15 minutes for that perfect sunset color. They study their manual at night even when they are tired. They spend money they don’t have to attend workshops and buy books on photography. They go the extra mile…and then they do it again.” – that is why a professional photographer - and what is more, a creative one - is so hard to find nowadays. 
 
Gordon Blackler Photography offers photo sessions that are tailored specifically to the needs of the client. Friendly, approachable and easy to talk to, he uses creative ideas to help clients tell their story in the most appealing way. Whether they be individuals or large companies, Gordon takes a personal interest in his clients and always treats them with the highest level of professionalism. As the photographer says: “I am an observer, a dreamer and creator. For me, the journey is often more exciting than the destination. In fact, let us say that the journey is the destination. Very often when I start a shoot, I have already visualized it in my mind, playing with ideas, exploring possibilities. My motivation and energy during a shoot come from two places: the excitement of being able to bring into reality the ideas that I have already thought about and also the unplanned ideas that spring up spontaneously while interacting with the client during the shoot.”
 
Gordon Blackler Photography offers:
LIFESTYLE SHOOT ON LOCATION - “THE REAL YOU”
This is a reportage style photo session of you doing what you love in the place of your choice - home, on location or in a studio. Great for showing off  to friends and family or as a special gift to someone special. Who it is for?  Individuals, families, groups of friends, model look books and test shoots. Also excellent as a gift.
 
CREATIVE PORTRAIT SHOOT - “CREATIVE YOU” 
This is a planned photo session of you in a creative or fantasy scenario. Maybe it is something you always dreamed of doing but you probably never will.  Maybe this is how you would like people to perceive you or how you would ideally like your life to look. The sky's the limit!
 
HEAD SHOTS FOR WORK/FB - “PROFILE YOU” 
Headshots or posed portraits for business or online profiles. I have portable studio lighting, so if you don't want to shoot in a studio we can shoot in your place of work or at your home.
 
EVENT PHOTOGRAPHY - “SOCIAL YOU” 
National or local, big or small, I've got you covered.
I have two goals in photographing events:
The first is for people who attended to say, "Wow, I look great, the event was fantastic and I need to connect with these guys!" The second is for people who did not go to wish they had. To create this impression, every photo I take at your event will show people with natural expressions, looking their best. I'll also capture the location and the atmosphere to ensure you get the total experience. All photos are retouched for color, contrast and composition. I will convert some to black and white for artistic interest. No quick untouched images straight from the camera - no compromises!
 
Gordon works at the national and international level. His clients include Polish, Swedish, Norwegian, English and Scottish nationalities, ranging from individuals to businesses and publishing companies. His ambitious attitude is awarding him with more and more clients, every one of whom is delighted with their photo shoot and with the images received at the end of the project.
 
Why should you work with Gordon Blackler Photography?
Professional and patient attitude
Creative ideas and exceptional “story telling” skills
Technical expertise
Dedication to the craft of lifestyle photography
Willing to invest extra time to complete the project
 
Also offered:
Professional products and pack shots
Fashion collections
Architectural, interiors and workplaces
 
If you are interested in cooperation with professional photographer Gordon Blackler – make an appointment on the 30th March 2015 by calling +48 793 300 238 or send an e-mail to Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. . Free consultations before a photo session can be arranged in Gdynia, Sopot or Gdańsk.
 
Media services with high quality
Advertorial 17.04.2015 18:00
The Universal Body Complex Entertainment and Management Group is one of the leading branded media companies in Poland. The company holds a recommendations of over thirty leaders, which include some of the country's most popular people from the industry. Each month the UBC Entertainment and Management Group offers over 30 different services. Popular the Universal Body Complex Group includes the UBC Entertainment and Management, UBC Communications and Public Relations, UBC Health and Fitness Center, UBC Business and Technology departments.
 
Convinction, consistency, passion, flexibility, communication and direction create a strong values for the Universal Body Complex Entertainment and Management Group a leading company. UBC Group provides a wide range of media services and workers are proud to represent clients from Poland, United Kingdom and Denmark. Some of the UBC Group's clients (individual and companies) includes media, human resources, health, hospitality, beauty and management sectors.
 
Vision
Through our principles UBC Group would like to invite all children, youth groups, adults and seniors to attend in our high- quality dance and fitness classes. Universal Body Complex Company want to deliver high services and satisfy customers with professionalism. People who work in the Universal Body Complex understand the needs of customers and are committed to do their best, to make you proud of yourself while you are a member of the international company Universal Body Complex. The company want to develop skills and be better at their work for you to see the improvement every day. The company's members are motivated by their customers to put the level of services higher and higher day by day. What they expect from clients is only the smile of satisfaction while you are gaining experience and attend their classes, workshops and performances worldwide. The company will provide you comfort, prioritize you in the first place to make the Universal Body Complex Dance Center as your second home. The company will make progress for their customers to grow and at the same time focus on frequency in their studio. The know that you need to be satisfied of professional services to enjoy every day inside the Universal Body Complex Studio.
 
Business Offer
• UBC Public Relations and Communications specializes in a variety of professional services from product public relations, international communications, media relations, public affairs, corporate public relations, political marketing, community relations, public relations strategy, crisis management, media consultations, media Kit, advertisement and advertorial, press coverage, media and event coverage as well as teaching and trainings for professionals.
 
• UBC Entertainment and Management is the international entertainment and management services company with a variety products/services from film production, motion pictures, photography, television specials and what is more - artists and professionals management.
 
• UBC Health and Fitness offers services from public fitness and dance classes, professional fitness and dance classes, dance and fitness camps, series for kids and teenagers, personal trainings, diet programs, diet consultations, diet coaching, fitness 55+ classes, programs and seminars, theatre projects and special offer for group visits.
 
• UBC Business and Technology is the international business sector of services that includes business and leadership programs, accounting services, payroll services, consultations as well as economic and financial analysis How to organize the basics of your future company as well as potential costs and what services/products it is worth to implement in your company.
 
UBC Entertainment Group 6 characteristics
•Conviction - we have a strong vision and the willingness to see that our plan was completed and we have achieved success
•Consistency - we are a consistent team that gain credibility through our services and respect from our customers
•Direction - we have a vision to break out of the simplicity and aim for great things
•Communication - we represent a good communication that helps our team work effectively and efficiently
•Flexibility - we are flexible to new ideas and open-minded to consider them and we are looking for the best solutions possible
•Passion - our effective team of experienced, credentialed, and capable individuals work with passion.
 
The Universal Body Complex Company want to deliver to their customers the best offer through services.
 
Consultations starts at 09:00 a.m - 05:00 p.m from 20th April 2015. Due to limited number of consultations per day please book your consultations at least 24 hours before meeting. For bookings please call +48 512 807 851 or send an email to Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. .
 
Nowoczesny Instytut Kosmetologii Estetycznej w Trójmieście
Advertorial 07.10.2015 18:00
 
Innowacyjne działanie, wykwalifikowana obsługa, kameralna atmosfera oraz skuteczność zabiegów to główne zalety nowego, nowoczesnego Instytutu Kosmetologii Estetycznej w Trójmieście. Bogatą ofertę, z ponad kilkunastoma zabiegami z zastosowaniem urządzeń VENUS VIVA™, VENUS LEGACY™ czy VPL™ oferuje ekskluzywny salon ALLURE Institute. Oferta instytutu skierowana jest do przedsiębiorczych, kreatywnych oraz ceniących sobie luksus kobiet z Trójmiasta. Kobiet, które lubią zadbać o siebie i spędzić czas w kameralnej i komfortowej atmosferze przy wykwalifikowanych specjalistach kosmetologii. By zapewnić jak najwyższą jakość zabiegów, ALLURE Institute proponuje szeroką gamę urządzeń, które są wykorzystywane w innych krajach Europy ze względu na skuteczność i widoczne efekty już po pierwszych zabiegach.
 
Technologia VPL™, opracowana przez firmę Energist, stanowi najnowszą generację w dziedzinie wykorzystania intensywnego światła pulsacyjnego w leczeniu niedoskonałości skóry, w tym w fotoodmładzaniu oraz trwałej redukcji owłosienia. VPL™ emituje przefiltrowane wiązki światła o szerokim spektrum, które są selektywnie absorbowane przez odpowiednią strukturę skóry. 
 
Urządzenie Venus Legacy™ to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA i stosujące technologię 4D® stanowiącą kombinację multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologią VariPulse™ (VP) oraz technologią podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback). 
 
Venus Viva™ zawiera rewolucyjny zestaw pinów, umożliwiający tworzenie mikroskopijnych nakłuć w skórze, dzięki którym proces koagulacji przebiega szybciej niż w tradycyjnych zabiegach frakcyjnych. Venus Viva™ wykorzystuje opatentowaną funkcję SmartScan™, która dostarcza Fale Radiowe NanoFractional™, umożliwiając wybór odpowiedniego szablonu. Dzięki temu zabiegi są szybsze i mniej skomplikowane.
 
Za pośrednictwem Instytutu Kosmetologii Estetycznej ALLURE, klienci otrzymują bogatą ofertę wykładów, warsztatów, rozmów ze specjalistami oraz szkoleń. Instytut, to także miejsce dla kobiet otwartych na najnowsze odkrycia w świecie technologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Wspólnie spędzony czas, skierowany na komunikację bezpośrednią w instytucie zapewnia pełen relaks. Panele dyskusyjne czy prezentacje produktów do pielęgnacji to nie jedyne atrakcje, które oferuje ALLURE Institute. Zgodnie z inicjatywą instytutu, współpraca odbywa się z innymi centrum kosmetologii oraz medycyny estetycznej w Polsce i Europie.
 
Kilka proponowanych zabiegów przez ALLURE Institute:
• RE BALANCIG TREATMENT zabieg balansujący gruczoły łojowe z mikronizowaną algą – 160 zł
• ABSOLUTE HYDRATION RITUAL intensywny zabieg nawilżający z kompleksem Seve Bleue – 190 zł
• BEAUTY HYDRATION RITUAL zabieg nawilżająco-upiększający z kwasem hialuronowym – 210 zł
• CHRONO DETOX FACIAL TREATMENT zabieg oczyszczająco-dotleniający dla kobiet i mężczyzn – 190 zł
• AQUARELLE intensywny zabieg nawilżająco-energetyzujący dla skóry zmęczonej – 180 zł
• MARINE SILICIUM TREATMENT – NOWOŚĆ zabieg liftingujący i wypełniający zmarszczki z kwasem hialuronowym i krzemem –320zł
• MARINE HIALURONIC TREATMENT – NOWOŚĆ zabieg wygładzający i wypełniający z kolagenem i kwasem hialuronowym – 290 zł
• CLEAR EXPERT TREATMENT zabieg rozjaśniająco-odmładzający z witaminą C – 230 zł
• OCEAN TREATMENT FOR MEN energetyzująco-nawilżający zabieg dla mężczyzn – 180 zł
• S-PEEL EXFOLIATION zabieg złuszczający z retinolem, kwasem salicylowym i pirogronowym – 180 – 200 zł
• F-PEEL EXFOLIATION zabieg złuszczający z kwasem ferulowym – 160 – 180 zł
 
ALLURE Institute to instytut stworzony z myślą o kobietach przedsiębiorczych, kreatywnych oraz takich, które chciałaby dowiedzieć się jak prawidłowo pielęgnować skórę twarzy i ciała. Instytut przy zabiegach pielęgnacji twarzy korzysta z ekskluzywnych oraz bardzo skutecznych kosmetyków Thalgo oraz Purlés.
 
Jak pracujemy w ALLURE Institute?
• Tworzymy kameralną atmosferę
• Kreujemy klimat otwartości
• Kosmetolog jest specjalistą i doradcą
• Praktykujemy najwyższą jakość usług
 
Ponadto w ofercie:
• Pielęgnacja twarzy
• Mezoterapia igłowa
• Zabiegi z zastosowaniem urządzeń
• Pielęgnacja okolic oczu
• Masaż
• Pielęgnacja dłoni i stóp
• Makijaż i stylizacja
 
Zabiegi oraz konsultacje odbywają się w ALLURE Institute od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-20:00 oraz w sobotę w godz. 09:00-14:00 przy ul. Al. Zwycięstwa 241/7, 81-521 Gdynia (Nowe Orłowo). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc bardzo prosimy o rejestrację na wizytę telefonicznie +48 507 507 490 lub mailowo Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
 
Od dj'ingu do przedsiębiorczości
Advertorial 07.07.2015 14:00
 
W środowisku artystycznym znany od ponad dziesięciu lat. Kiedyś tancerz, specjalizujący się w tańcu break dance, dzisiaj szanowany i rozpoznawany dj na scenie europejskiej. Grał, jako dj, wydarzenia artystyczne w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii i Irlandii. W jego imponującym dorobku artystycznym można znaleźć mixtape, nagrany wraz z dj'em Horbą pt.: „Let's Get Back to the Oldschool”. Poza tym, Dj Funk' B, bo taki jest pseudonim artystyczny Andrzeja Kościeleckiego, ma za sobą współorganizację spotkań i zawodów tanecznych nawet w USA. Jak sam twierdzi organizacja wydarzeń artystycznych to jego pasja.
 
Dj Funk' B jest współtwórcą projektu unijnego zatytułowanego „Soul of Hip-Hop”. Grał na takich wydarzeniach tanecznych jak: „Koszalińska Wizja Breaka- Bboy Invasion”, „Rockin Champ”, „Flava Jam”, „Walka o Miasto”, „Krok Piskiego Stylu”, „Master of Class” czy ''Adidas Originals Rocks the Floor''.
 
Ponadto, „Breakowisko”, „Your Move”, „Battle Jam”, „Mad Skillz Bboy Jam”, „Bring Back The Roots I”, „Ten 2 One Battle Jam”, „True School Area”, „Ch- Check it Out”, „Black Streets”, „Bboy’s Academy Jam”,  „Hip – Hop Summer Jam”. Po zdobyciu doświadczenia w dziedzinie  tańca oraz muzyki, spróbował swoich sił, jako redaktor. Jego wywiady oraz artykuły zostały opublikowane w międzynarodowym czasopiśmie skierowanym do środowiska artystycznego – Flava Dance Magazine oraz na portalu Break.pl.
 
Zapytany, z czego jest najbardziej zadowolony podczas pracy na scenie lub podczas organizacji wydarzeń artystycznych, odpowiada: „Praca na scenie, a praca podczas wydarzeń artystycznych, to dwie różne rzeczy. Gdy występuję na scenie skupiam się na tym, co przygotowałem, patrzę co się dzieje na parkiecie, obserwuje interakcje tancerzy. Im większą energię daje mi publika czy tancerze, tym więcej ja daję od siebie.”
 
Dj Funk' B od 2009 roku reprezentuje warszawską grupę taneczną „Funk Rockass”. Grał m.in. z takimi dj'ami jak: Dj Twister, Przeplach, Chris Blade (Niemcy), Tactik, Spike, Ojciec Karol, Shockwave (Anglia), Nox (Czechy), Cent, Toni Montana (Niemcy), a także dzielił scenę z zespołem ''Fusik'' z Florydy.
 
„Gdy pracuję przy wydarzeniach artystycznych, wymaga to więcej czasu niż samo granie wydarzeń. Tworzenie, promocja, negocjacje, przetargi, na końcu samo wydarzenie, gdzie trzeba dopilnować wszystkiego, by odbyło się według planu. Poza tym, grając jakieś wydarzenie jest mi łatwiej zrozumieć organizatora, bo mam doświadczenie w tej branży. Te dwie kwestie bardzo mi pomagają. Jeśli chodzi o pracę na scenie to najbardziej zadowolony jestem z reakcji ludzi, organizatora, z szukania i przygotowania się do danego spotkania czy wydarzenia pod względem muzycznym. Natomiast najbardziej jestem zadowolony w pracy- z samego procesu tworzenia projektu: zaczynając od idei, opisu, przez rejestrację artystów (ang. booking), do planowania akcji promocyjnej i prezentacji tego projektu danemu klientowi. Zawsze najbardziej ciekawi mnie jego reakcja.” - odpowiada Funk' B.
 
Dlaczego warto wybrać współpracę z dj'em Funk' B? 
• Profesjonalne podejście do każdego klienta gwarantuje jakość usług
• Umiejętności kreatywnego planowania oraz organizacji wydarzeń artystycznych powoduje, że współpraca z tym dj'em to niemalże przygoda
• Doświadczenie techniczne w branży pozwala zadbać o każdy szczegół na wydarzeniu artystycznym
• Poświęcenie oraz oddanie przy każdym wydarzeniu artystycznym powoduje, że publika świetnie się bawi
• Inwestycja dodatkowego czasu przy tworzeniu planu wydarzenia artystycznego sprawia, że ten dj to solidna marka
 
Ponadto w ofercie:
• Warsztaty z dziedziny dj'ingu
• Panele dyskusyjne z udziałem światowej sławy artystów z dziedziny dj'ingu
• Wydarzenia specjalne, takie jak: jubileusze, zawody taneczne, pokazy artystyczne
• Planowanie oraz koordynowanie wydarzeń artystycznych
 
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z artystą Dj Funk' B, umów się na spotkanie jeszcze w tym roku, dzwoniąc pod numer: +353 89 490 2427  lub wysyłając maila na adres: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. . Zapraszamy do współpracy!

UBC SERVICES IN EU - USŁUGI UBC W UNII EUROPEJSKIEJ

POLAND - DENMARK - UNITED KINGDOM

Convinction, consistency, passion, flexibility, communication and direction create a strong values for the Universal Body Complex Entertainment and Management Group a leading company. UBC Group provides a wide range of media services and we are proud to represent clients from Poland, United Kingdom and Denmark. Some of our clients (individual and companies) includes media, human resources, health, hospitality, beauty and management sectors. That are: VIP TRANSFER, BBOYIZM DANCE COMPANY, HR SOLUTIONS POLAND, HR SOLUTIONS USA, LADY'S DIAMOND CLUB, BBOYIZM DANCE COMPANY, ADRIAN HOŁOWCZYC PHOTOGRAPHY, EPIC RECORDS, AUTO KOSMETYKAGORDON BLACKLER PHOTOGRAPHY, SHINE DESIGN STUDIO, EXCELLENCE WORLD FOUNDATIONANGELICA PEGANI SHOP and more national and international brands.

Business Offer
• UBC Public Relations and Communications specializes in a variety of professional services from product public relations, international communications, media relations, public affairs, corporate public relations, political marketing, community relations, public relations strategy, crisis management, media consultations, media Kit, advertisement and advertorial, press coverage, media and event coverage as well as teaching and trainings for professionals.
 
• UBC Entertainment and Management is the international entertainment and management services company with a variety products/services from film production, motion pictures, photography, television specials and what is more - artists and professionals management.
 
• UBC Health and Fitness offers services from public fitness and dance classes, professional fitness and dance classes, dance and fitness camps, series for kids and teenagers, personal trainings, diet programs, diet consultations, diet coaching, fitness 55+ classes, programs and seminars, theatre projects and special offer for group visits.
 
• UBC Business and Technology is the international business sector of services that includes business and leadership programs, accounting services, payroll services, consultations as well as economic and financial analysis How to organize the basics of your future company as well as potential costs and what services/products it is worth to implement in your company.

SPECIAL OFFERS - OFERTY SPECJALNE

Have you been wondering what to do on a cloudy day? The best way to motivate yourself is to jump off the couch and come for a training. In UBC Health and Fitness Center you will meet a new positive people, you will plan your workout and achieve your goals. Zumba, ballroom dancing or fitness training all of that in one special place. What else will you earn coming to UBC Health and Fitness Center?
Voucher with 50% discount for a Friend-to Friend Training.
Diet program for 3 months in a row to keep you fit and slim.
Invitation for a chosen services to our business partners from different industries.
Program of ideas and plans for an efficient outdoor training.
 
What if you would like to promote yourself in a radio, television or press media? We have got a special offer for people that would like to get a national and international recognition. We offer in UBC Communications and PR:
Press Coverage of the conference, event or anniversaries of companies.
Public Relations and Marketing strategy for individual and group clients.
International Communications and contacts for individual clients and companies.
Social Media and Blogging organization to promote the individual clients and companies.

WIN A VOUCHER - WYGRAJ VOUCHER

What if you could win a free trainings of dance, fitness or professional personal training? We are here to offer you 50 vouchers to win online! What you have to do to make it happened? Here is our information about winning free vouchers online:
•You have to write creative story yourself, your company or person you admire.
•Chosen person should 18+
•Chosen company should have 2 years of experience
•Text should be approximately for 1500 signs (Times New Roman/12).
•Title of the story should be short, specific and original.
•You have to be person 18+
•You have to send your story to Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
•Deadline is 30/07/2015
We are waiting for the most interesting stories till 30/07/2015. Winners of the competitions for the "Most CREATIVE Brand" will win vouchers for free classes, trainings and consultations. Good Luck!

MAKE A GIFT - ZRÓB PREZENT

Choose one of our services and make a gift for your colleagues, friends or family. There are variety of forms and many ways of giving a special gifts. Valentine's Day, Mother's Day or Christmas Eve - there are typical occasions how to make somebody feel so special that day.
We suggest you to make an amazing, interesting and kind gift to your beloved ones. Gifts can be a professionally prepared a diet program, healthy nutrition consultations, dance/fitness training or personal training with certified instructor. Remember that it does not matter what you buy when the experience is not there. Today, everything is based on a good memories. Make it count! Check our online shop for futher products and services. Make a gift!

MOTIVATION TO GO - MOTYWACJA

Proper diet and regular physical effort gives you more energy and motivates you. Most of the times you feel tired and sleepy because of wrong eating habits and lack of sport in your life.
•Check your diet. It should contains vegetables, fruits, 1/2 or 1,5/2 proteins and 1/2 or 0,5/2 carbohydrates.
•Drink still water, at least 2 liters per day (not flavored)
•When you wake up drink a glas of still water with slice of lemon (cleansing before breakfast)
•Always eat breakfast at the morning (6:00 a.m -09:00a.m)
•Eat 5 small meals every day instead of 3 big ones.
•Train your body minimum 2x 45min. per week.
•Every day is a new day to set goals and achieve them.

CELEBRATE YOUR SUCCESSES - ŚWIĘTUJ SUKCESY

Successful people celebrate their small, medium and big successes. Choose UBC Entertainment and Management Group to be a part of your success and celebrate it with the ones you care about. What UBC Entertainment and Management Group offers are:
•Photography reportage of the chosen event, conference or anniversary for individual clients and companies.
•Video reportage of the chosen event, conference or anniversary for individual clients and companies.
•Press coverage of the chosen event, conference or anniversary for individual clients and companies.
•Social Media reportage of the chosen event, conference or anniversary for individual clients and companies.

PLAN AN INSPIRING WEEKEND -ZAPLANUJ INSPIRUJĄCY WEEKEND

Plan an inspiring day outdoors. May you choose one of the beautiful golf courses in Europe to spend an inspiring day, week or holidays? We have been cooperating with a few golf courses in Poland that is why we suggest you to feel a fresh breeze, amazing landscape and great time spent on a golf course. What are the benefits of playing golf that UBC Group guarantee?
•Golf is a great way of physical exercise and getting into shape at the same time.
•Playing golf improve your concentration, creativity and organization.
•Golf is an amazing way of getting social with other golfers.
•Physical exercise on a golf course makes you feel healthier due to outdoor training.
 
Have you ever wondered how important is the food you consume? Proper diet is the one of the three important areas in your life.  A diet based on protein-rich foods such as meat, fish, vegetables and fruits will give you all the vitamins you need to keep you in shape. When it comes to a healthy diet balance is the key to getting your habits right. Eating a wide variety of foods in the right proportions and what is more, consuming a proper amount of drinks will give you the energy for the upcoming working hours in the office. Most of us, eat more than we need that is why we suffer from obesity. People that is overweight should eat and drink products with less calories. When it comes to drinks: more clear water and less flavored water. That small difference shows how uneducated we are in diet. As UBC Health and Fitness Center we want to offer you a professional diet program that will make you slim, healthy and what is more, in shape! Join our diet program today and see how your body is changing and...challenging YOU.
Send an e-mail to Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. and ask for a free 13-days diet program.
We are here to support your challenges. Write to us today!
 
Relax, relax, relax...is the best way to reduce stress. How many times we suggest our clients that you need to relax because you simply - deserve it. A few minutes of practice per day can protect you from anxiety. You think that you have to earn a thousand euros to take a time off every day. You are definitely wrong. You need only a few minutes per day. "Deep breathing counters the effects of stress by slowing the heart rate and lowering blood pressure,” psychologist Judith Tutin, PhD, says. She's a certified life coach in Rome, GA" - have you ever focused on your breathing technique? Mental health it is very important nowadays. Not a lot of people can really relax. We suggest you some opportunities to enjoy your time off - you can: go to SPA, practice yoga, once or twice a week run, listen a calm, relaxing music, start going for the walk, you can either go for a massage. Every activity is good for your health, but it will be much more efficient if you switch off a negative thought in your mind called..."I have to do this...I have to do that...". Try it on your own and finally in your life- Relax.